PAGALBA NAUJAGIMIAMS

Dirbtinis plaučių ventiliavimo aparatas Klaipėdos ligoninės Neonatologijos centre neišnešiotų naujagimių išgyvenimo padidinimui (Globali Rotary dotacija)
22% Paaukota
Tikslas : €47,800.00
0
Remėjai
€10,750.00
Paaukota
MOTINOS IR VAIKO SVEIKATA

ŠIŲ METŲ TIKSLAS – DIRBTINIO PLAUČIŲ VENTILIAVIMO ĮRANGA NAUJAGIMIAMS

RŪTA ŠIMKIENĖ,

projekto koordinatorė

„Mamos ir vaiko sveikata – prioritetinė ROTARY paramos kryptis visame pasaulyje, o mes globojame tuos atvejus, kai atėjimo į šį pasaulį kelias yra sudėtingesnis nei kitiems.

Šiemet renkame lėšas ir inicijuojame Globalią Rotary fondo dotaciją dirbtinės plaučių ventiliacijos įrangai, didinančiai neišnešiotų ir sunkios būklės naujagimių išgyvenamumą esant plaučių nesubrendimui. Šią įrangą norime padovanoti Klaipėdos universitetinės ligoninės Naujagimių reanimacijos bei Naujagimių patologijos ir neišnešiotų naujagimių skyriui, kur gimdymai priimami ne tik iš paties miesto, bet ir Klaipėdos apskrities 100 km spinduliu.

 

Remiantis statistika, dirbtinės plaučių ventiliacijos įranga naudojama vidutiniškai 155 naujagimiams per metus.

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje per metus gimsta apie 3000 tūkstančiai naujagimių. Čia gimdo ir Klaipėdos miesto, ir rajono moterys, taip pat priimami sudėtingi atvejai iš viso Klaipėdos krašto, t.y. Telšių, Tauragės, Kretingos, Šilutės, Skuodo, Plungės rajonų, kai moterims ir jų naujagimiams suteikiama kvalifikuota pagalba, stebėsena ir gydymas.

AČIŪ RĖMĖJAMS!

Nuoširdžiausiai dėkojame partneriams ir rėmėjams už pasitikėjimą ir galimybę siekti Globalios Rotary dotacijos dirbtinio plaučių ventiliavimo įrangai

Kiti projektai

BENDRADARBIAVIMAS

RK "Aditė" bendrystė ir projektinė veikla kartu su KUL Neonatologijos centru

Naujagimių kraiteliai neišnešiotiems naujagimiams, kengūravimo kėdės, pačių sesių megztos kojinaitės ir kepurytės, kardiomonitorius.